O NASO Nas

PP SPA to miejsce, które powstało dla osób ceniących sobie wysokie standardy obsługi. 

Staramy się by nasz gabinet kosmetyczny  i podologiczny PP SPA Profesjonalna Pielęgnacja SPA (ul. Armii Krajowej 1b/Ostrzeszów) był miejscem do którego chętnie się wraca.  Nie tylko z powodu komfortowych gabinetów, dobrego wyposażenia i ekskluzywnych kosmetyków, ale przede wszystkim ze względu na najlepszą jakość usług i relaksujący klimat. Dbamy o wysokie standardy i chętnie korzystamy z nowych trendów. Zawsze kompleksowo i indywidualnie doradzamy naszym Klientom.

Nasz zespół:

mgr Paulina Adamska
Właścicielka PP SPA, z wykształcenia magister zarządzania i kosmetyczka. Specjalistka ds. pielęgnacji stóp. Z pasją i radością oddaje się swojej pracy, ambitnie realizuje postawione cele. Jest wulkanem pozytywnej energii, dla każdego ma dobre słowo i uśmiech. Miłośniczka natury i dobrej kuchni.

dr Anna Pankiewicz
Lekarz medycyny estetycznej, praktykująca od 7 lat. Pierwsze staże i szkolenia odbywała w Szwecji. Członek Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę na szkoleniach i konferencjach zagranicznych i krajowych. Z zamiłowania praktykujący psychiatra. Kocha zwierzęta za ich bezinteresowną miłość. Wyznająca zasadę: "niemożliwe" - ty tylko słowo.
mgr Monika Kimla
 Doświadczona magister kosmetologii, specjalistka ds. pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Jest na bieżąco z wszelkimi nowinkami kosmetycznymi i stale rozwija swoje umiejętności w tej dziedzinie. Uwielbia pracę z ludźmi, a jej serdeczność i wewnętrzny spokój działają kojąco na każdego. Po pracy relaksuje się słuchając muzyki rockowej i metalowej, uwielbia festiwale muzyczne.

Agnieszka Wawrzyniak
Fizojoterapeutka z 10-letnim stażem w zawodzie, ukończyła wyższe studia, obecnie kształci się również w kierunku kosmetycznym. Niezmiennie pogodna i życzliwa, potrafi profesjonalnie rozluźnić i zrelaksować nawet najbardziej napięte mięśnie. Lubi zajęcia ruchowe i dobrą, zdrową kuchnię.


Zuzanna Kantecka
Niezastąpiona praktykantka w PP SPA, rozwijająca swoje kwalifikacje w zakresie stylizacji paznokci i makijażu. Kształci się w szkole o profilu biologiczno-chemicznym z elementami kosmetologii i promocji zdrowia. W pracy cechuje ją staranność i miłe usposobienie, którymi poprawia nastrój Klientów. Jej pasją jest taniec towarzyski.
Serdecznie zapraszamy!
Zespół PP SPA