JAK WYGLĄDA WIZYTA W PP SPA? - ZABIEGI KOSMETYCZNE DLA MAMY I CÓRKI

W ramach akcji "Piękna Mama i Córka" zaprosiłyśmy nasze Klientki do udziału w niezwykłej metamorfozie. W jej pierwszym etapie zadbałyśmy o piękną cerę - zobaczcie, jak wygląda wizyta w PP SPA.
Nasze modelki - Danuta (mama) i Oliwia (córka) skorzystały z zabiegów pielęgnacyjnych na twarz z oferty PREMIUM, w której zastosowano ekskluzywne kosmetyki M'onduniq . Zabieg oczyszczająco-nawilżający doskonale odświeża, wygładza i odżywia cerę, a jego regularne powtarzanie przynosi znakomite efekty.


 Wizytę rozpoczyna ankieta, służąca rozpoznaniu potrzeb Klienta i wykluczeniu przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Na jej podstawie zostaje dopasowany najlepszy i bezpieczny zabieg dla danego typu skóry.
Naszym modelkom, po wywiadzie i oględzinach skóry, mgr kosmetologii Monika Kimla zarekomendowała zabiegi z linii M'onduniq "Sekret Ślimaka", poprzedzony oxybrazją.

Ekstrakt ze śluzu ślimaka pomaga redukować występowanie trądziku, śladów po trądziku, plamek wieku starczego, przebarwień oraz blizn, bez względu na wiek. Poprawia wygląd i koloryt szarej skóry dzięki naturalnemu złuszczaniu naskórka. Odpowiedni jest do pielęgnacji i terapii wszystkich typów skóry. Pozyskiwany całkowicie bez szkody dla zwierząt.


Relaksująca, aksamitna maska typu peel of głęboko odżywia i stymuluję skórę do odnowy. Wzmacnia cerę naczynkową, rozświetla ją i nawilża.
Dokładne oczyszczenie skóry wspomógł zabieg oxybrazji. Jest to jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów rewitalizacji skóry, ze szczególnym zaleceniem dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych. Zabieg oxybrazji polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Tlen ma za zadanie pobudzić odbudowę włókien kolagenowych i naczyń włosowatych oraz poprzez dezynfekcję zahamować rozwój trądziku. Sól fizjologiczna jest sterylnym roztworem chlorku sodu w wodzie, o stężeniu 0,9%. Bardzo skutecznie łagodzi różnego rodzaju stany zapalne oraz nawilża i zmiękcza skórę.
Oxybrazja jest odmianą peelingu mechanicznego, w przypadku którego czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień silnie rozproszonych kropel soli fizjologicznej, emitowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza, przy użyciu specjalnego aplikatora. Chłodny strumień powietrza sprawia, że jest to bardzo przyjemny zabieg, szczególnie w okresie letnim. Po jego wykonaniu można przystąpić do dalszej pielęgnacji.

Regenerujący koktajl ze śluzem ślimaka w połączeniu z nawilżającą maską odżywił skórę i wspomógł walkę z niedoskonałościami.

Mama i córka - wypielęgnowane i zrelaksowane przygotowują się do dalszych etapów metamorfozy, której efekty zaprezentujemy wkrótce!
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, podczas których dowiesz się jakie zabiegi będą najlepsze dla Twojej skóry.

Zapraszamy serdecznie!