DZIEŃ KOBIET W STYLU PIN UP - RELACJA Z IMPREZY

8 marca postanowiłyśmy świętować w najbardziej kobiecym stylu świata - pin up! Z tej okazji, wraz z M.ake-up Ch.arm zorganizowałyśmy wieczór w gronie wspaniałych kobiet - dla relaksu, zabawy i uczczenia naszego święta :)! Zapraszamy na relację!


Kameralny "wieczór pin up" rozpoczęłyśmy o godzinie 18:00 znakomitym poczęstunkiem w francuskim stylu - na gości czekały pyszne sery, świeże owoce i pieczywo oraz doskonałe oliwy Casas de Hualdo, które znajdziecie na winakonesera.pl .

Najedzone i zrelaksowane zabrałyśmy się za naukę makijażu. Tematem szkolenia był "pin up look" inspirowany latami 50. z elementami makijażu francuskiego. Ten typ makijażu cechuje się świeżą, rozświetloną cerą, charekterystyczną kreską na oku oraz pięknie podkreślonymi, czerwonymi ustami. To esencja kobiecości, ponadczasowy i uniwersalny makijaż, którego warto się nauczyć :)!
Zaczęłyśmy od przygotowania cery. Przed makijażem został wykonany profesjonalny zabieg pielęgnacyjny M'onduniq Cosmetiques Professionnels "Smocza krew", który rozświetlił, odżywił i wygładził cerę modelki. Profesjonalna pielęgnacja przed makijażem zdecydowanie poprawia jego trwałość i zapewnia doskonały efekt końcowy.
Najbardziej skupiłyśmy się na kresce - często jej malowanie sprawia trudność, szczególnie przy opadających lub asymetrycznych powiekach. Wizażystka Marta Chowańska pokazała jak namalować ją w prosty sposób, zdradzając gościom swoje ulubione triki.
Czerwień na ustach to najnowsza żelowa pomadka Mary Kay w odcieniu Poppy Please.
 Nasza cudowna modelka - Wioletta, przed makijażem i po metamorfozie :)!

Dziękujemy pięknie modelce za poświęcony czas, cierpliwość i profesjonalizm :)!
Naszej zdolnej fryzjerce za stylowe uczesanie! :)
A najlepszemu fotografowi za zdjęcia w trakcie pokazu! :)
I podziękowanie w formie kwiatów dla pięknych Pań - w końcu to nasz dzień! :)
Po pokazie rozpoczęłyśmy indywidualne konsultacje kosmetyczne - każda z Pań miała okazję "zmierzyć" swoją pomadkę. Odcienie czerwieni "szyłyśmy na miarę" czyli dobierałyśmy do typu urody. :)
Po chwili wszystkie wyglądałyśmy jak przebojowe pin-up girls! :) Czas na zdjęcia! :)
Atrakcją wieczoru był pokaz tańca profesjonalne w wykonaniu Zuzanny Kanteckiej. Część Pań chętnie skorzystała z lekcji salsy i burleski - tańców wyzwalających kobiecość! :)
"Pin-upowy" wieczór upłynął szybko i w przemiłej atmosferze. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom i zapowiadamy więcej kobiecych spotkań :)!