DEPILACJA LYCON

"System depilacji Lycon to perfekcyjna gładkość, ekskluzywność oraz relaksujące działanie na zmysły.
Z systemem Lycon nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, nawet gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych, takich jak twarz, pachy czy bikini. Dlaczego? Ponieważ do produkcji wosków Lycon używa się najwyższej jakości naturalnych żywic oraz wosku pszczelego. Ich niska temperatura topnienia, elastyczność oraz wyjątkowa delikatność zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry. Unikalny sposób wykonywania zabiegu, szeroka gama uzupełniających go produktów oraz pobudzająca zmysły aromaterapia są istotnym dopełnieniem proponowanego przez nas systemu depilacji.
Dzięki doskonałej jakości produktów oraz uczciwości zawodowej marka Lycon cieszy się niezrównanym uznaniem na całym świecie.
Profesjonaliści z pełnym zaufaniem stosują depilację Lycon. Za każdym razem osiągają efekt całkowitej gładkości skóry, usuwając uporczywe włoski o długości nawet 1 mm.
Lycon to nowe podejście do depilacji. To doskonale opracowany system, tak aby zabieg był w najwyższym stopniu skuteczny, jak najmniej bolesny dla klienta, a przy tym łatwy i przyjemny dla osoby wykonującej zabieg."

Co to jest Lycon?
To wosk, który pochodzi z Australii. Zrobiony jest z naturalnych składników, takich jak olejki aromaterapeutyczne, żywice, wosk pszczeli. Wyrywa włoski już nawet o długości 1 mm. Połączenie najnowszych technik z odpowiednimi składnikami sprawia, że wosk nie ciągnie skóry, tym samym nie powodując podrażnień. Ma także działanie kojące, a skóra po depilacji jest gładka i miękka.
Jak wygląda zabieg?
Obszar skóry, który ma zostać poddany depilacji jest starannie przemywany specjalnym preparatem o działaniu aseptycznym.
W przypadku depilacji woskiem bezpaskowym, skóra poddawana depilacji jest pokrywana specjalnym olejkiem. Następnie aplikowany jest wosk, który zostaje wprawnym ruchem usunięty przez kosmetologa wraz z zbędnymi włoskami.  Podczas całego zabiegu kosmetolog pracuje w jednorazowych rękawiczkach, a kolejne porcje wosku są nakładane zawsze jednorazową szpatułką wg. zasady "one dip one". Po zakończonej depilacji nakładany jest  specjalny balsam łagodzący.
Pielęgnacja po?
Ingrown-X-it Solution - preparat w sprayu zapobiegający wrastaniu włosków oraz łagodzący skórę po depilacji (dostepny w gabinecie)
PRZECIWSKAZANIA
  • Skaleczenia/rany
  • Podrażnienia skóry
  • Wysypka


/źródło: lycon.pl/